ULTRAVOLT / Advanced Energy Việt Nam | ULTRAVOLT / Advanced Energy 1/2A24-N20-F-M-E
1/2A24-N20-F-M-E
Thương hiệu
ULTRAVOLT / Advanced Energy
Tên sản phẩm
DC/DC CONVERTER 500V 20W
Model nhà sản xuất
1/2A24-N20-F-M-E
Mô tả ngắn sản phẩm
Enclosed DC DC Converter 1 Output 500V 40mA 30V Input
Tài liệu kỹ thuật
//media.digikey.com/pdf/Data%20Sheets/Advanced%20Energy/ULTRAVOLT_A_Series.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu ULTRAVOLT / Advanced Energy
Dòng sản phẩm Ultravolt® A
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Type Enclosed
Voltage - Input (Min) 23V
Voltage - Input (Max) 30V
Number of Outputs 1
Voltage - Output 1 500V
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Current - Output (Max) 40mA
Power (Watts) 20W
Applications ITE (Commercial)
Efficiency -
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.75" L x 2.00" W x 1.00" H (120.7mm x 50.8mm x 25.4mm)