Bourns Inc. Việt Nam | Bourns Inc. 4604X-101-392LF
4604X-101-392LF
Thương hiệu
Bourns Inc.
Tên sản phẩm
RES ARRAY 3 RES 3.9K OHM 4SIP
Model nhà sản xuất
4604X-101-392LF
Mô tả ngắn sản phẩm
3.9k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 4-SIP
Tài liệu kỹ thuật
https://www.bourns.com/docs/Product-Datasheets/4600x.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Bourns Inc.
Dòng sản phẩm 4600X
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Circuit Type Bussed
Resistance (Ohms) 3.9k
Tolerance ±2%
Number of Resistors 3
Resistor Matching Ratio -
Resistor-Ratio-Drift -
Number of Pins 4
Power Per Element 200mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Grade -
Qualification -
Applications -
Mounting Type Through Hole
Package / Case 4-SIP
Supplier Device Package 4-SIP
Size / Dimension 0.398" L x 0.098" W (10.11mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)