Omron Electronics Inc-EMC Div Việt Nam | Omron Electronics Inc-EMC Div A6SN-3102-R100
A6SN-3102-R100
Thương hiệu
Omron Electronics Inc-EMC Div
Tên sản phẩm
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Model nhà sản xuất
A6SN-3102-R100
Mô tả ngắn sản phẩm
Dip Switch SPST 3 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Tài liệu kỹ thuật
https://omronfs.omron.com/en_US/ecb/products/pdf/en-a6sn.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Omron Electronics Inc-EMC Div
Dòng sản phẩm A6SN
Kiểu đóng gói Tape & Reel (TR)
Status Active
Circuit SPST
Number of Positions 3
Current Rating (Amps) 25mA
Voltage Rating 24VDC
Actuator Type Slide (Standard)
Actuator Level Flush, Recessed
Contact Material -
Contact Finish -
Height Above Board 0.175" (4.45mm)
Mounting Type Surface Mount
Termination Style Gull Wing
Pitch 0.100" (2.54mm), Full
Washable Yes
Features Tape Seal
Operating Temperature -30°C ~ 85°C