Lumimax Optoelectronic Technology Việt Nam | Lumimax Optoelectronic Technology CF1W33RJT
CF1W33RJT
Thương hiệu
Lumimax Optoelectronic Technology
Tên sản phẩm
RES 33 OHM 5% 1W AXIAL
Model nhà sản xuất
CF1W33RJT
Mô tả ngắn sản phẩm
33 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
Tài liệu kỹ thuật
//mm.digikey.com/Volume0/opasdata/d220001/medias/docus/2464/CF%20Series.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Lumimax Optoelectronic Technology
Dòng sản phẩm CF
Kiểu đóng gói Tape & Box (TB)
Status Active
Resistance 33 Ohms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 1W
Composition Carbon Film
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Package / Case Axial
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)