Vishay Dale Việt Nam | Vishay Dale CMF60825R00FHEK
CMF60825R00FHEK
Thương hiệu
Vishay Dale
Tên sản phẩm
RES 825 OHM 1W 1% AXIAL
Model nhà sản xuất
CMF60825R00FHEK
Mô tả ngắn sản phẩm
825 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Tài liệu kỹ thuật
https://www.vishay.com/docs/31018/cmfind.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Vishay Dale
Dòng sản phẩm CMF
Kiểu đóng gói Bulk
Status Discontinued at Digi-Key
Resistance 825 Ohms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 1W
Composition Metal Film
Features Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Package / Case Axial
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)