CAL-CHIP ELECTRONICS, INC. Việt Nam | CAL-CHIP ELECTRONICS, INC. CN34J470CT
CN34J470CT
Thương hiệu
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
Tên sản phẩm
RESARRAY0603X4 5% 47 OHM
Model nhà sản xuất
CN34J470CT
Mô tả ngắn sản phẩm
47 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Tài liệu kỹ thuật
https://calchip.com/wp-content/uploads/2023/05/cn_series.pdf Tài liệu
Thuộc tính sản phẩm
Chọn
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
Dòng sản phẩm CN
Kiểu đóng gói Tape & Reel (TR)
Tình trạng Active
Circuit Type Isolated
Resistance (Ohms) 47
Tolerance ±5%
Number of Resistors 4
Resistor Matching Ratio -
Resistor-Ratio-Drift -
Number of Pins 8
Power Per Element 62.5mW
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Grade -
Qualification -
Applications -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)