Vishay Dale Việt Nam | Vishay Dale CRCW0805681RFKEA
CRCW0805681RFKEA
Tên sản phẩm
RES SMD 681 OHM 1% 1/8W 0805
Model nhà sản xuất
CRCW0805681RFKEA
Mô tả ngắn sản phẩm
681 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Status Active
Resistance 681 Ohms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)