TDK-Lambda Việt Nam | TDK-Lambda DTM65PW240D
DTM65PW240D
Thương hiệu
TDK-Lambda
Tên sản phẩm
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Model nhà sản xuất
DTM65PW240D
Mô tả ngắn sản phẩm
24V 65 W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tài liệu kỹ thuật
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu TDK-Lambda
Dòng sản phẩm DTM65-D (65W)
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Region Utilized International
Form Desktop (Class I)
Input Type Cord (Sold Separately)
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 24V
Current - Output (Max) 2.71A
Power (Watts) 65 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Polarization -
Applications Medical
Efficiency Level VI
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Cord Length 59" (1.50m)
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)