Vishay Sfernice Việt Nam | Vishay Sfernice HTS05235005JPB19
HTS05235005JPB19
Thương hiệu
Vishay Sfernice
Tên sản phẩm
RES THICK FILM AXIAL
Model nhà sản xuất
HTS05235005JPB19
Mô tả ngắn sản phẩm
50 MOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial High Voltage Thick Film
Tài liệu kỹ thuật
https://www.vishay.com/docs/52014/hts.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Vishay Sfernice
Dòng sản phẩm HTS
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Resistance 50 MOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 1W
Composition Thick Film
Features High Voltage
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Package / Case Axial
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.906" L (4.50mm x 23.00mm)