Lumileds Việt Nam | Lumileds L128-2790HA35000B5
L128-2790HA35000B5
Tên sản phẩm
LED LUXEON WARM WHT 2700K 1411
Model nhà sản xuất
L128-2790HA35000B5
Mô tả ngắn sản phẩm
LED Lighting LUXEON 2835 Architectural White, Warm 2700K 2.71V 65mA 120° 1411 (3528 Metric)
Tình trạng Active
Màu sắc White, Warm
CCT (K) 2700K
Flux @ 85°C, Current - Test -
Flux @ 25°C, Current - Test 28lm (Typ)
Current - Test 65mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.71V
Lumens/Watt @ Current - Test 158 lm/W
CRI (Color Rendering Index) 90
Current - Max 480mA
Supplier Device Package 1411
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)