Lumileds Việt Nam | Lumileds L128-5790EA3500003
L128-5790EA3500003
Tên sản phẩm
LED LUXEON COOL WHITE 5700K 1411
Model nhà sản xuất
L128-5790EA3500003
Mô tả ngắn sản phẩm
LED Lighting LUXEON 2835 Architectural White, Cool 5700K 2.9V 60mA 120° 1411 (3528 Metric)
Tình trạng Active
Màu sắc White, Cool
CCT (K) 5700K
Flux @ 85°C, Current - Test -
Flux @ 25°C, Current - Test 26lm (Typ)
Current - Test 60mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.9V
Lumens/Watt @ Current - Test 151 lm/W
CRI (Color Rendering Index) 90
Current - Max 150mA
Supplier Device Package 1411
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)