MBA02040C3571FC100
Thương hiệu
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Tên sản phẩm
RES 3.57K OHM 0.4W 1% AXIAL
Model nhà sản xuất
MBA02040C3571FC100
Mô tả ngắn sản phẩm
3.57 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
Tài liệu kỹ thuật
https://www.vishay.com/docs/28766/mbxsma.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Dòng sản phẩm MBA/SMA 0204 - Professional
Kiểu đóng gói Cut Tape (CT)
Status Active
Resistance 3.57 kOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.4W
Composition Metal Film
Features Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Package / Case Axial
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)