Lumimax Optoelectronic Technology Việt Nam | Lumimax Optoelectronic Technology MF1/2W3K9FT
MF1/2W3K9FT
Thương hiệu
Lumimax Optoelectronic Technology
Tên sản phẩm
RES 3.9K OHM 1% 1/2W AXIAL
Model nhà sản xuất
MF1/2W3K9FT
Mô tả ngắn sản phẩm
3.9 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Tài liệu kỹ thuật
//mm.digikey.com/Volume0/opasdata/d220001/medias/docus/2592/MF Series.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Lumimax Optoelectronic Technology
Dòng sản phẩm MF
Kiểu đóng gói Tape & Box (TB)
Status Active
Resistance 3.9 kOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Composition Metal Film
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Package / Case Axial
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)