Rohm Semiconductor Việt Nam | Rohm Semiconductor MNR04M0ABJ120
MNR04M0ABJ120
Thương hiệu
Rohm Semiconductor
Tên sản phẩm
RES ARRAY 4 RES 12 OHM 0804
Model nhà sản xuất
MNR04M0ABJ120
Mô tả ngắn sản phẩm
12 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±300ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals
Tài liệu kỹ thuật
//mm.digikey.com/Volume0/opasdata/d220001/medias/docus/996/mnr04.pdf Tài liệu
Thuộc tính sản phẩm
Chọn
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Rohm Semiconductor
Dòng sản phẩm MNR
Kiểu đóng gói Tape & Reel (TR)
Tình trạng Discontinued at Digi-Key
Circuit Type Isolated
Resistance (Ohms) 12
Tolerance ±5%
Number of Resistors 4
Resistor Matching Ratio -
Resistor-Ratio-Drift -
Number of Pins 8
Power Per Element 62.5mW
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Grade -
Qualification -
Applications -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 0804, Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)