Rohm Semiconductor Việt Nam | Rohm Semiconductor MNR12E0ABJ472
MNR12E0ABJ472
Tên sản phẩm
RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0606
Model nhà sản xuất
MNR12E0ABJ472
Mô tả ngắn sản phẩm
4.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex
Tài liệu kỹ thuật
//mm.digikey.com/Volume0/opasdata/d220001/medias/docus/9/mnr12.pdf Tài liệu
Circuit Type Isolated
Resistance (Ohms) 4.7k
Tolerance ±5%
Number of Resistors 2
Resistor Matching Ratio -
Resistor-Ratio-Drift -
Number of Pins 4
Power Per Element 62.5mW
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 0606, Convex
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)