Rohm Semiconductor Việt Nam | Rohm Semiconductor MNR14E0ABJ823
MNR14E0ABJ823
Tên sản phẩm
RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206
Model nhà sản xuất
MNR14E0ABJ823
Mô tả ngắn sản phẩm
82k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Tài liệu kỹ thuật
//mm.digikey.com/Volume0/opasdata/d220001/medias/docus/955/MNR14E0ABJ.pdf Tài liệu
Circuit Type Isolated
Resistance (Ohms) 82k
Tolerance ±5%
Number of Resistors 4
Resistor Matching Ratio -
Resistor-Ratio-Drift -
Number of Pins 8
Power Per Element 62.5mW
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)