Ohmite Việt Nam | Ohmite MOX-2-121006JE
MOX-2-121006JE
Thương hiệu
Ohmite
Tên sản phẩm
RES 100M OHM 5% 5W AXIAL
Model nhà sản xuất
MOX-2-121006JE
Mô tả ngắn sản phẩm
100 MOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial High Voltage Thick Film
Tài liệu kỹ thuật
https://www.ohmite.com/assets/images/res-maximox.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Ohmite
Dòng sản phẩm Maxi-Mox
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Resistance 100 MOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 5W
Composition Thick Film
Features High Voltage
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 210°C
Package / Case Axial
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.310" Dia x 2.120" L (7.87mm x 53.85mm)