Ohmite Việt Nam | Ohmite MOX-2N-131005FE
MOX-2N-131005FE
Thương hiệu
Ohmite
Tên sản phẩm
RES 10M OHM 1% 3W AXIAL
Model nhà sản xuất
MOX-2N-131005FE
Mô tả ngắn sản phẩm
10 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Non-Inductive Thick Film
Tài liệu kỹ thuật
https://www.ohmite.com/assets/images/res-maximox.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Ohmite
Dòng sản phẩm Maxi-Mox
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Resistance 10 MOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 3W
Composition Thick Film
Features High Voltage, Non-Inductive
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 210°C
Package / Case Axial
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.345" Dia x 2.140" L (8.76mm x 54.36mm)