Omron Automation and Safety Việt Nam | Omron Automation and Safety MY4N AC200/220 (S)
MY4N AC200/220 (S)
Thương hiệu
Omron Automation and Safety
Tên sản phẩm
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 220V
Model nhà sản xuất
MY4N AC200/220 (S)
Mô tả ngắn sản phẩm
General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 220VAC Coil Socketable
Tài liệu kỹ thuật
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Omron Automation and Safety
Dòng sản phẩm MY
Kiểu đóng gói Bulk
Status Last Time Buy
Mounting Type Socketable
Coil Voltage 220VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current) 3 A
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max
Load - Max Switching 750VA, 375W
Coil Current 17 mA
Coil Type Non Latching
Features Lighted Indicator
Termination Style Plug In
Seal Rating -
Coil Insulation -
Must Operate Voltage 176 VAC
Must Release Voltage 66 VAC
Operate Time 20 ms
Release Time 20 ms
Operating Temperature -55°C ~ 70°C