Daburn Electronics Việt Nam | Daburn Electronics P33-15SMQ/MHIA
P33-15SMQ/MHIA
Thương hiệu
Daburn Electronics
Tên sản phẩm
AC/DC CONVERTER 15V
Model nhà sản xuất
P33-15SMQ/MHIA
Mô tả ngắn sản phẩm
Enclosed AC DC Converters 1 Output 15V 80mA 100 ~ 125 VAC Input
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Daburn Electronics
Dòng sản phẩm P3
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Type Enclosed
Number of Outputs 1
Voltage - Input 100 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 15V
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Current - Output (Max) 80mA
Applications Medical
Features -
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Efficiency -
Mounting Type Through Hole
Package / Case 4-DIP Module
Size / Dimension 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)