IDEC Việt Nam | IDEC RR3B-UAC110V
RR3B-UAC110V
Thương hiệu
IDEC
Tên sản phẩm
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Model nhà sản xuất
RR3B-UAC110V
Mô tả ngắn sản phẩm
General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VAC Coil Socketable
Tài liệu kỹ thuật
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu IDEC
Dòng sản phẩm RR
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Mounting Type Socketable
Coil Voltage 110VAC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Switching Voltage 240VAC, 30VDC - Max
Load - Max Switching 2400VA, 300W
Coil Current 23 mA
Coil Type Non Latching
Features -
Termination Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Seal Rating -
Coil Insulation -
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 25 ms
Release Time 25 ms
Operating Temperature -25°C ~ 40°C