TE Connectivity Passive Product Việt Nam | TE Connectivity Passive Product TE1200B22RJ
TE1200B22RJ
Tên sản phẩm
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 1200W
Model nhà sản xuất
TE1200B22RJ
Mô tả ngắn sản phẩm
22 Ohms ±5% 1200W Wirewound Chassis Mount Resistor
Tài liệu kỹ thuật
https://www.te.com/usa-en/product-1-1879454-7.datasheet.pdf Tài liệu
Tình trạng Active
Resistance 22 Ohms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 1200W
Composition Wirewound
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Mounting Feature Brackets
Size / Dimension 2.362" Dia x 16.339" L (60.00mm x 415.00mm)