Ohmite Việt Nam | Ohmite TUW3J4R3E
TUW3J4R3E
Tên sản phẩm
RES 4.3 OHM 5% 3W AXIAL
Model nhà sản xuất
TUW3J4R3E
Mô tả ngắn sản phẩm
4.3 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Status Active
Resistance 4.3 Ohms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 3W
Composition Wirewound
Features Flame Proof, Safety
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Operating Temperature 275°C
Package / Case Axial
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.866" L x 0.315" W (22.00mm x 8.00mm)
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)