Ohmite Việt Nam | Ohmite TUW7J3R9E
TUW7J3R9E
Thương hiệu
Ohmite
Tên sản phẩm
RES 3.9 OHM 5% 7W AXIAL
Model nhà sản xuất
TUW7J3R9E
Mô tả ngắn sản phẩm
3.9 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Tài liệu kỹ thuật
https://www.ohmite.com/assets/docs/res_tuw_tum.pdf?r=false Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Ohmite
Dòng sản phẩm TUW
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Resistance 3.9 Ohms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 7W
Composition Wirewound
Features Flame Proof, Safety
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Operating Temperature -
Package / Case Axial
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)