Riedon products by Bourns Việt Nam | Riedon products by Bourns UAL25-110RF1
UAL25-110RF1
Thương hiệu
Riedon products by Bourns
Tên sản phẩm
RES CHAS MNT 25W 110 OHM 1%
Model nhà sản xuất
UAL25-110RF1
Mô tả ngắn sản phẩm
110 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Tài liệu kỹ thuật
https://www.bourns.com/docs/Product-Datasheets/UAL.pdf Tài liệu
Thuộc tính sản phẩm
Chọn
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Riedon products by Bourns
Dòng sản phẩm UAL
Kiểu đóng gói Bag
Tình trạng Active
Resistance 110 Ohms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 25W
Composition Wirewound
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Features Pulse Withstanding
Coating, Housing Type Aluminum
Mounting Feature Flanges
Size / Dimension 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
Height - Seated (Max) 0.575" (14.60mm)