VPG Foil Resistors Việt Nam | VPG Foil Resistors Y078525K0000T9L
Y078525K0000T9L
Thương hiệu
VPG Foil Resistors
Tên sản phẩm
RES 25K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Model nhà sản xuất
Y078525K0000T9L
Mô tả ngắn sản phẩm
25 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
Tài liệu kỹ thuật
https://vpgfoilresistors.com/product/1664/datasheet Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu VPG Foil Resistors
Dòng sản phẩm S
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Resistance 25 kOhms
Tolerance ±0.01%
Power (Watts) 0.6W
Composition Metal Foil
Features Moisture Resistant, Non-Inductive
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Height - Seated (Max) 0.336" (8.53mm)