YAGEO Việt Nam | YAGEO YC324-JK-0747RL
YC324-JK-0747RL
Thương hiệu
YAGEO
Tên sản phẩm
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 2012
Model nhà sản xuất
YC324-JK-0747RL
Mô tả ngắn sản phẩm
47 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals
Tài liệu kỹ thuật
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu YAGEO
Dòng sản phẩm YC324
Kiểu đóng gói Tape & Reel (TR)
Status Active
Circuit Type Isolated
Resistance (Ohms) 47
Tolerance ±5%
Number of Resistors 4
Resistor Matching Ratio -
Resistor-Ratio-Drift -
Number of Pins 8
Power Per Element 125mW
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Grade Automotive
Qualification AEC-Q200
Applications DDRAM, SDRAM
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 2012, Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)