TE Connectivity Passive Product Việt Nam | TE Connectivity Passive Product YR1B4K32CC
YR1B4K32CC
Thương hiệu
TE Connectivity Passive Product
Tên sản phẩm
RES 4.32K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Model nhà sản xuất
YR1B4K32CC
Mô tả ngắn sản phẩm
4.32 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Tài liệu kỹ thuật
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu TE Connectivity Passive Product
Dòng sản phẩm YR, Neohm
Kiểu đóng gói Tape & Box (TB)
Status Active
Resistance 4.32 kOhms
Tolerance ±0.1%
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Composition Metal Film
Features -
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Operating Temperature -65°C ~ 155°C
Package / Case Axial
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)